YENİPazaryerlerinizi ve E-Ticaret Sitenizi Tek Noktadan Yönetin! Hemen İncele
E-TicaretOpencart

2020’de En İyi 8 OpenCart Eklentisi

4 Mins read

Günümüzde herhangi bir işletme için bir web sitesi gereklidir. Yalnızca işletme bilgilerinizi göstermekle kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi olarak herhangi bir ürünü satmanıza yardımcı olur. Web siteniz hem arka uçta hem de ön uçta temel işlevler sağladığında sizin için daha iyidir. Önemli olanı anlayarak , herhangi bir OpenCart sitesinin 2020’de sahip olması gereken bazı en iyi OpenCart uzantılarını toplamak istiyoruz .

Bu en iyi OpenCart uzantıları hem OpenCart 3 hem de OpenCart 2’yi destekler ve çok çeşitli OpenCart temalarıyla çalışabilir .

Top Trend OpenCart Eklentileri

Sayfa Oluşturucu – Duyarlı OpenCart 3.0.x ve OpenCart 2.x Sayfa Oluşturucu Modülü

Page Builder, kısa sürede ve zahmetsiz bir web sitesinin tamamını hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak güçlü ve kullanımı kolay bir OpenCart modülüdür. Herhangi bir OpenCart modülü ve desteklenen en popüler kısa kodları ekleyerek herhangi bir sayfa oluşturma . Bu OpenCart uzantısı , modülü ve kısa kodları her satıra ve sütuna göre sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Sayfa Oluşturucu’yu kullanmak, temadaki her bir küçük öğeyi özelleştirmenize yardımcı olur.

Bu Sayfa Oluşturucu modülü, herhangi bir koda dokunmadan herhangi bir sayfaya haritalar, formlar, grafikler, fiyat tablosu, düğmeler, galeri, video, harekete geçirici mesaj kutusu ve daha birçok öğeyi eklemenizi sağlayan temiz UI Düzen Tasarımı ve 18+ farklı kısa kodlara sahiptir. hat. Herhangi bir OpenCart temasında doğru çalışır .

OnePage Checkout – OpenCart 3.x ve OpenCart 2.x için Hızlı ve Duyarlı Checkout Uzantısı

Bu nedenle, OnePage Checkout, ödeme sürecini basitleştiren ve müşterilerin mağazanızdan ürün satın almasını çok daha kolay ve daha hızlı hale getiren OpenCart için Duyarlı Bir Sayfa Ödeme eklentisidir . Tüm gereksiz sorular kaldırılır ve tüm adımlar bir araya getirilir. Bu nedenle, OnePage Checkout, herhangi birinin kullanabileceği, kodlama bilgisi olmadan yapılandırılabileceği basit ve kullanımı kolay bir arka uç sağlar.

Sosyal Medya ile Giriş – OpenCart 3 & 2.3, 2.2 Sosyal Giriş Modülü

Yani Sosyal Giriş, kullanıcıların tek bir tıklama ile sosyal platformda oturum açmasına izin verir. Kullanıcılar Facebook, Google Plus, Twitter ve Linked In ile kolayca giriş yapabilir . Sen entegre edebilirsiniz OpenCart uzantısı sizin ile OpenCart 3 2.x web siteleri ve itibaren bir düzeni seçin 2 düzenleri siteleriniz için kullanılabilir.

FaceBook Messenger LiveChat – Duyarlı LiveChat OpenCart 3 ve 2 Modülü

FaceBook Messenger, web sitesi sahibinin Facebook sayfalarını web sitelerine bağlamasına yardımcı olur. Müşteri web sitesine eriştikten sonra, Facebook Messenger ile bağlantılı LiveChat üzerinden sohbet ederek tamamen destekçiyle doğrudan sohbet ederler. Bu, LiveChat aracının maliyetini azaltacaktır ve ayrıca mağazaya satış öncesi sorular sorulduğunda müşteri için geliştirilmiştir. Kullanıcılarla dostça davranarak , OpenCart için bu Facebook messenger uzantısı herhangi bir çevrimiçi mağaza için gerçekten gerekli bir uzantıdır, çünkü tüketiciler kullanıcı arayüzünü çok sever ve herhangi bir web sitesini veya herhangi bir OpenCart temasını ziyaret ederken rahattır .

OpenCart TicaretPanelim Eklentisi – Gelişim Sistem Kontrol OpenCart 3 ve 2.x Modülü

Opencart TicaretPanelim eklentisi ile Opencart’ınızı tek ekranda yönetebilir ve daha düzenli olarak şekil verenilirsiniz. Api Bağlantı sistemi sayesinde sistem güvenliği ve ürün, sipariş, müşteri ve daha bir çok özellik ile sizde Opencart Panellerinizi tek ekranda yönetebilirsiniz.

SearchPro – OpenCart 3 ve 2.3.x için Gelişmiş Akıllı Arama Eklentisi

Bu nedenle Search Pro modülü, tüm kategoriler veya istediğiniz belirli bir kategori aracılığıyla ürünleri hızlı bir şekilde aramanızı sağlar. Arama OpenCart uzatma kullanıcı yazarak ederken düşündüren arama sonuçları sağlayarak mağaza dost ve daha profesyonel hale getirerek, web sitenizin kullanılabilirliğini artırmak için yardımcı olur. Kullanımı kolay bir arka uç arayüzü ve ayrıntılı bir kullanım kılavuzu ile So Search Pro , çok fazla kodlama bilgisi olmadan tüm parametrelerini tamamen kontrol etmenizi sağlar.

Mega Menü – Sürükle ve Bırak OpenCart 3.0.x ve OpenCart 2.x Uzantısı

Mega Menü , OpenCart web sitenize işlevsel ve özelleştirilebilir bir Mega Menü eklemenin kolay bir yoludur. Hem normal kullanıcılar hem de geliştiriciler için tasarlanmıştır. Basit arka uç arayüzü, net parametreler ile Mega Menu OpenCart uzantısı , çok fazla kodlama bilgisi olmadan menü öğeleri oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır.

Mega Menü size menünüze ekleyebileceğiniz 7 içerik türünü destekler: Özel HTML, Ürün, Kategori, Üretim, Resim, Alt Kategori ve Ürün Listesi bile reklam banner’ı . Ayrıca, modül menü öğesini Yatay Mega Menü ve Dikey Mega Menü olarak göstermeye izin verir. Özellikle, Mega Menü, menü öğelerini arka uçta sürükleyip bırakmanıza izin verir.

Filtreleme Modülü – Gelişmiş AJAX Ürün Filtreleri OpenCart 3 ve 2.x Uzantısı

So Filter Shop By , mağazanızdaki ürünleri seçeneklere / özelliklere göre kolayca filtrelemenize yardımcı olan profesyonel bir OpenCart uzantısıdır . Filtre Atölyesi , ziyaretçilerin kullanması için çok uygun olan onay kutularıyla birçok özellik ve değer sağlar. Özellikle, kullanıcı herhangi bir onay kutusunu işaretlediğinde modül ürünleri otomatik olarak filtreleyecektir . Buna ek olarak, modül, kayarken değerleri değiştiren bir Fiyat Aralığı Filtresi ile de kullanılabilir veya fiyat değeri aralığını manuel olarak girebilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonu
Related posts
E-TicaretPazaryeri

İnfluencer Marketing'i Markanız İçin Kullanmanın Artıları ve Eksileri

Influencer pazarlama iş, ürün veya hizmet için ücretsiz pazarlama getirmek için mükemmel bir yoldur. Avantajlar açıktır: isminiz milyonlarca insanın önünde, işletmenize veya web sitenize bir bağlantı ile olacaktır. Ancak bu yeni ve büyüyen fenomenin bazı olumsuz yönleri de var.
E-TicaretPazaryeri

KDV’de İndirim

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı gönderimde “Bayram öncesinde başta esnafımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza müjdemiz var” sözleriyle KDV ve iş yeri stopajında indirime gidildiğini duyurdu. Hazine ve…
E-Ticaret

Google Alışveriş Reklamlarını Kaldırıyor

Rekabet Kurulu ile yapılan görüşmelerin ardından Google bu reklamları kaldırma kararı aldı.
TicaretPanelim'i Hemen Denemeye Başla

14 Gün boyunca Ücretsiz Deneyin. Mağaza Entegrasyonunuzu Hemen Tamamlayın Sipariş ve Ürünlerinizi anında yönetmeye başlayın.

Ücretsiz Dene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir