YENİPazaryerlerinizi ve E-Ticaret Sitenizi Tek Noktadan Yönetin! Hemen İncele
GittiGidiyorPazaryeri

Gittigidiyor’da Mağaza Açmak

1 Mins read
Gittigidiyor Mağaza Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gittigidiyor.com ;5 Şubat 2001 yılında yayına başlayan GittiGidiyor.com, alıcılarla satıcıları buluşturan bir e-ticaret pazaryeri oluşturmak üzere yola çıkan Burak Divanlıoğlu, Serkan Borançılı ve Tolga Kabataş tarafından kurulmuştur. Mayıs 2007 Yılında Ebay yatırımlarıyla ortaklığa gitmişlerdir. 2011 yılının Mayıs ayında EBay’in GittiGidiyor‘un %93’luk hissesini satın almasıyla GittiGidiyor tam anlamı ile eBay ailesine katılmıştır.

Gittigidiyor mağaza açmak

Gittigidiyorda mağaza açmak çok kolaydır. Daha önce alışveriş yapmak için açtığınız hesabı dahi kullanmanız mümkündür.

Gittigidiyor mağaza başvurusu

https://www.gittigidiyor.com/ adresine giriş yapınız.

Gitigidiyor mağaza açmak

Ücretsiz Üye Ol Seçenegine tıklayınız. Karşınıza gelen bilgileri doldurunuz.

Gittigidiyor Mağaza Açma Ayarları

Gittigidiyor mağaza açma ücreti

Gittigidiyor mağaza açma ücretlerini kaldırdı. Gittigidiyor’da aylık artık mağaza ücreti alınmıyacaktır. Her sattığınız üründen komisyon beli alıcaktır.

Gittigidiyor mağaza açma evrakları

Gittigidiyor.com’da herhangi bir evrak yüklemeden yada göndermeden mağaza başvurusu yapabilir ve hesap işlemlerinizi dakikalar içerisinde tamamlayarak ürün satmaya aynı gün başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonu
Related posts
E-TicaretPazaryeri

İnfluencer Marketing'i Markanız İçin Kullanmanın Artıları ve Eksileri

Influencer pazarlama iş, ürün veya hizmet için ücretsiz pazarlama getirmek için mükemmel bir yoldur. Avantajlar açıktır: isminiz milyonlarca insanın önünde, işletmenize veya web sitenize bir bağlantı ile olacaktır. Ancak bu yeni ve büyüyen fenomenin bazı olumsuz yönleri de var.
E-TicaretPazaryeri

KDV’de İndirim

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı gönderimde “Bayram öncesinde başta esnafımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza müjdemiz var” sözleriyle KDV ve iş yeri stopajında indirime gidildiğini duyurdu. Hazine ve…
BunadegerPazaryeri

Bunadeger.com 2020 Bilgilendirme

Bunadeger.com ORAYTECH İNTERNET BİLİŞİM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. firmasına ait bir pazaryeridir. 2004 yılında web sitesi aktif olarak kurulmuş ve Türkiye’deki satıcılar ve alıcıları bir araya getiren plartformdur.
TicaretPanelim'i Hemen Denemeye Başla

14 Gün boyunca Ücretsiz Deneyin. Mağaza Entegrasyonunuzu Hemen Tamamlayın Sipariş ve Ürünlerinizi anında yönetmeye başlayın.

Ücretsiz Dene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
GittiGidiyorPazaryeri

Gittigidiyor’da Mağaza Açmak