YENİPazaryerlerinizi ve E-Ticaret Sitenizi Tek Noktadan Yönetin! Hemen İncele
HepsiBuradaPazaryeri

Hepsiburada Mağaza Başvurusu Nasıl Yaparım?

2 Mins read

Hepsi Burada 1998 yılından itibaren hizmet veren e-ticaret sitesidir. 2000 yılından itibaren e-ticarete aktif yön vermiş ve satış sitesi plartformunu güçlendirmeye adım atan en gelişmiş e-ticaret sitesidir.

Hepsiburada E-Ticaret
2000 Yılında HepsiBurada E-Ticaret Sitesi

2013 yılında Türkiye’nin en sevilen markası olan HepsiBurada.com yılın en iyi E-Ticaret sitesi seçilmiştir, E-Ticaret sitesi aylık 100 milyardan fazla ziyaretçi almaya başlamıştır.

Hepsi Burada APİ Entegrasyonu
2013 Yılında Hepsi Burada

Hepsiburada Çalışma Sistemi Nasıldır?

Hepsiburada.com satışa sunduğu ürünlerin genelini Gebze Deposu’ndan ve tedarikçi firmalarından sağlamaktadır. Site üzerinde Hepsiburada olarak satışa sergilenen ürünlerin hepsi hepsiburada güvencesindedir.

Hepsiburada mağaza başvurusu

Hepsiburada Mağaza Başvurusu

Hepsiburada mağaza başvurusu yapmak için https://merchant./account/sign-up/?returnUrl=/ adresinden giriş yapmanız gerekmektedir. Girişimci Kadım yada Standart üyelik ile devam edebilirsiniz. Akabinde istenilen Mağaza Profili, Yetkili Bilgileri ve Şirket Bilgilerini giriş yaparak ön kayıdınızı tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra Gerekli evrakları yüklemeniz gerekmektedir. https://merchant.hepsiburada.com/v2/account/documents?tab=Contract adresinden evraklarınızı yükleyebilirsiniz.

Hepsiburada Başvuru için Gerekli Evraklar

  1. Sözleşme Belgesi : 14 sayfadan oluşan sözleşmeyi PDF şeklinde tek nüsha olarak veya ZIP uzantısında, sisteme yüklemelisiniz. Her sayfanın kaşeli ve ıslak imzalı olması zorunludur. Aksi halde sözleşmenizi tekrar yüklemeniz gerekicektir.
  2. Ek-3 Pazaryeri Formu : Sarı alanları doldurmak suretiyle, komisyon oranlarını yazılı biçimde kaşeli ve ıslak imzalı olarak yüklemelisiniz. Aksi halde hepsiburada onayından geçmiyicektir.
  3. Vergi Levhası : En eski bir önceki sene olmak üzere, içerisinde bulunduğumuz vergi yılına dair olacak şekilde yüklemelisiniz.
  4. İmza Sirküleri : Geçerlilik süresi geçmemiş olması zorunludur. Burada Adi Ortaklıklar İmza beyannamesi yahut Şahıs Firmaları olarak başvuru yapılabilmektedir.
  5. Banka Bilgileri: Islak imzalı ve kaşeli olacak şekilde kullandığınız bankanın ismi, hesap adı, hesap numarası, şube adı, şube numarası ve Iban numaranız eksik olmadan doldurulmalıdır.
  6. Faaliyet Belgesi : Son 6 aya dair olmak zorundadır.
  7. Ticari Sicil Gazetesi: Burada vereceğiniz bilgiler, Ticaret Sicil Gazetesi’nde yayınlanmış adres ve unvan bilgisi, firma kaşesi, vergi levhası ve faaliyet belgesi ile uyumlu olmak zorundadır.
  8. Adi Ortaklık firmaları için; ortaklığı belirten Ticaret Sicil Gazetesi ve Vergi Levhası yüklemeniz gerekmektedir.
Hepsiburada Gerekli evraklar
Hepisburada evrak yükleme

Hepsiburada evraklarınızın kontrolü için biraz zaman alabilir. Bu süreci Hepsiburada panelinden kontrol edebilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonu
Related posts
E-TicaretPazaryeri

İnfluencer Marketing'i Markanız İçin Kullanmanın Artıları ve Eksileri

Influencer pazarlama iş, ürün veya hizmet için ücretsiz pazarlama getirmek için mükemmel bir yoldur. Avantajlar açıktır: isminiz milyonlarca insanın önünde, işletmenize veya web sitenize bir bağlantı ile olacaktır. Ancak bu yeni ve büyüyen fenomenin bazı olumsuz yönleri de var.
E-TicaretPazaryeri

KDV’de İndirim

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı gönderimde “Bayram öncesinde başta esnafımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza müjdemiz var” sözleriyle KDV ve iş yeri stopajında indirime gidildiğini duyurdu. Hazine ve…
BunadegerPazaryeri

Bunadeger.com 2020 Bilgilendirme

Bunadeger.com ORAYTECH İNTERNET BİLİŞİM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. firmasına ait bir pazaryeridir. 2004 yılında web sitesi aktif olarak kurulmuş ve Türkiye’deki satıcılar ve alıcıları bir araya getiren plartformdur.
TicaretPanelim'i Hemen Denemeye Başla

14 Gün boyunca Ücretsiz Deneyin. Mağaza Entegrasyonunuzu Hemen Tamamlayın Sipariş ve Ürünlerinizi anında yönetmeye başlayın.

Ücretsiz Dene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
HepsiBuradaPazaryeri

Hepsiburada Satıcı Yönetim Paneli Güncellendi