YENİPazaryerlerinizi ve E-Ticaret Sitenizi Tek Noktadan Yönetin! Hemen İncele
N11Pazaryeri

N11.com’da Mağaza Açmak

2 Mins read
N11.com Mağaza Başvurusu ve süreçleri

N11.com işletmeden tüketiciye köprü sağlayan bir E-Ticaret plartformudur. N11 2013 Mart ayında Doğuş Planet taradından kurulmuştur. Doğuş Grubu ile SK Group, Haziran 2012’de Doğuş Planet adlı şirket kuruluşu yapılarak ortaklarını birleştirdi. 20 Mart 2013 yılında n11.com‘u hayata geçirdi. İlk adı numaraonbir.com olarak belirlenen site adı, adını SK Group’un Güney Kore’deki 11st.co.kr girişiminden verilmiştir. 2018 yılı itibarıyla ticaret hacmi 7.8 milyar TL olan n11.com‘da 130 bin kayıtlı mağazası, 14.9 milyon ve üzeri ürün ve yaklaşık 15 milyon üzeri üye bulunmaktadır.

n11 Mağaza Açmak

n11.com ‘da mağaza açmak çok basittir. Bir firma sahibiyseniz 2 gün içerisinde n11.com üzerinde bir mağaza sahibi olabilirsiniz.

Mağaza açılışı için bir kaç prosedür vardır. Eksiksiz ve doğru bir şekilde prosedürleri tamamlamanız ve onay süreci ile devam aşamasını tamamlamanız gerekmektedir. N11.com şartları ve koşulları her sektör için elverişli değildir . İstisnai kategoriler için bir kısıtlaması mevcuttur. Eğer n11 kategori dizilimizde ürün açmanızda uygunluğunuz var ise 2 iş günü içerisinde n11.com mağaza açılışınız tamamlanmaktadır. N11.com’da mağaza başvurusunu sadece şirketler yapabilmektedir.

n11 Mağaza Açma Süreci

https://www.so.n11.com linki ile n11 mağaza başvuru için giriş yapmalıyız. Hemen Üye ol adımına yıklamalıyız.

Ardından başvuru için gerekli bir kaç bilgi ihtiyacı vardır. Aşağıda gördüğünüz formu ve n11 kayıt sözleşmesini onaylayarak gerekli diğer bilgileri doldurmalısınız.

n11 Mağaza Açmak için Gerekli Evraklar

N11.COM Sermaye Şirketleri veya Adi Ortaklı Şirketler için Gerekli Evrak Listesi

 • Güncel Faaliyet Belgesi (Son 6 Ay)
 • Vergi Levhası
 • Şirket Kuruluş Ticaret Sicil Gazetesi
 • İmza Sirküleri
 • Ortaklık Sözleşmesi (Adi Ortaklıklar için)
 • Çalışma Mali Şart ve Prensipleri (Komisyon Anlaşması)
 • Satıcı İlan ve İşlem Sözleşmesi (n11.com Sözleşme)

N11 Şahıs Şirketleri için Gerekli Evrak Listesi

 • Güncel Faaliyet Belgesi (*Son 6 Ay)
 • Vergi Levhası
 • İmza Sirküleri
 • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
 • Çalışma Mali Şart ve Prensipleri (Komisyon Anlaşması)
 • Satıcı İlan ve İşlem Sözleşmesi (n11.com Sözleşme)

Firma türünüze göre evraklarınızı sisteme yüklemeniz yeterli olucaktır. Komisyon anlaşması ve n11.com sözlşemesinin her sayfası kaşe ve imzalamanız gerekmektedir. Evraklarınız eksiksiz ve doğru ise n11.com mağaza başvurunuz tamamlanmış olur. Evraklarınızı, Mağaza girişi yaptıktan sonra evrak Yönetimi ekranına giriş yapmalısınız.

E-Ticaret Entegrasyonu
Related posts
BunadegerPazaryeri

Bunadeger.com 2020 Bilgilendirme

Bunadeger.com ORAYTECH İNTERNET BİLİŞİM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. firmasına ait bir pazaryeridir. 2004 yılında web sitesi aktif olarak kurulmuş ve Türkiye’deki satıcılar ve alıcıları bir araya getiren plartformdur.
Facebook MarketGoogle AlışverişPazaryeri

GOOGLE REKLAMLAR V.S. FACEBOOK REKLAMLAR: ARALARINDAKİ NE FARK VAR?

Daha önce Google AdWords olarak bilinen Google Ads, işletmeler tarafından ödenen reklamlar yayınlayan tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılık platformudur. Bu reklamlar google.com’daki arama sonuçlarında veya Google’ın Arama Ortakları veya Görüntülü Reklam Ağı üzerinden diğer web sitelerinde görünür.
Google AlışverişPazaryeri

2020 Google Alışveriş Reklamı Verme Rehberi

Google Alışveriş Reklamları, dönüşüm sağlayan trafiği artırmak için mükemmeldir. Başlamak için biraz çaba gerektiriyorlar, ancak Google bu reklamları oluşturma ve doğru insanlara gösterme işini otomatik hale aldıktan sonra işleriniz daha kolay. Ancak bu otomasyon, reklamverenlerin nerede neyin ortaya çıktığı üzerinde fazla kontrole sahip olmadıklarını hissetmelerinin nedenidir. Bu kapsamlı kılavuzda, Alışveriş Reklamlarınız üzerindeki bu kontrolün nasıl geri oluşturacağınızı göstereceğim. Kurulumdan optimizasyona kadar her şeyi ele alacağım ve Alışveriş kampanyalarınızı daha da hassaslaştırmanıza olanak tanıyan ek kaynakları paylaşacağım.
TicaretPanelim'i Hemen Denemeye Başla

14 Gün boyunca Ücretsiz Deneyin. Mağaza Entegrasyonunuzu Hemen Tamamlayın Sipariş ve Ürünlerinizi anında yönetmeye başlayın.

Ücretsiz Dene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir