YENİPazaryerlerinizi ve E-Ticaret Sitenizi Tek Noktadan Yönetin! Hemen İncele
E-Ticaretİdeasoft

Neden İdeaSoft E-Ticaret Alt Yapısı?

1 Mins read

İdeasoft bir E-Ticaret yazılımıdır. Gelişmiş özellikleri ve stratejik gelişmesi ise büyük, küçük tün işletmelerin tercih ettiği bir E-Ticaret altyapısıdır.
2005 yılından itibaren “Siz de işinizi hemen E-ticaret’e taşıyın!” slogonunu kullanarak, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri üreten ve pek çok firmanın dijitalleşme beklentilerine karşılık veren İdeasoft, e-ticaret altyapı sağlayıcıları arasında akla gelen ilk üç firma arasındadır. İdeasoft, hazır arayüz tasarımları, akıllı SEO yönetimi araçları, ürün\kategori yönetimi, indirimli kargo anlaşmalarına kadar, kobilerin e-ticaret siteleri için ihtiyaç duyabileceği hemen her şeyi barındırıyor.
Bir KOBİnin, herhangi bir yazılım bilgisine sahip olmadan İdeasoft platformunu kullanarak kolaylıkla bir e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz. Üstelik kodlama yada ek özellik kullanımına gerek kalmadan anında başlayabilirsiniz. Hazır Sanal Pos entegrasyonları ile ödeme alarak E-ticaret dünyasında satışa başlayabilir. İdesoft’un bir çok özellikleri ile hemen demo hesabını kullanarak ücretsiz bir şekilde keşfetmeye başlayabilirsiniz.

İdeasoft Api Entegrasyonu

İdeasoft Pazaryeri entegrasyonu ile mağazanız kurulduğu andan itibaren Tüm Aktif pazaryerlerine Ticaretpanelim Entegrasyon çözümleri ile başlayabilirsiniz. İster Pazaryerinizden, ister İdeasoft altyapısı olan E-Ticaret sitenizden ürünlerinizi anında senkonize edin ve siparişlerinizi kolay entegre edin.

E-Ticaret Entegrasyonu
Related posts
E-TicaretPazaryeri

İnfluencer Marketing'i Markanız İçin Kullanmanın Artıları ve Eksileri

Influencer pazarlama iş, ürün veya hizmet için ücretsiz pazarlama getirmek için mükemmel bir yoldur. Avantajlar açıktır: isminiz milyonlarca insanın önünde, işletmenize veya web sitenize bir bağlantı ile olacaktır. Ancak bu yeni ve büyüyen fenomenin bazı olumsuz yönleri de var.
E-TicaretPazaryeri

KDV’de İndirim

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı gönderimde “Bayram öncesinde başta esnafımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza müjdemiz var” sözleriyle KDV ve iş yeri stopajında indirime gidildiğini duyurdu. Hazine ve…
E-Ticaret

Google Alışveriş Reklamlarını Kaldırıyor

Rekabet Kurulu ile yapılan görüşmelerin ardından Google bu reklamları kaldırma kararı aldı.
TicaretPanelim'i Hemen Denemeye Başla

14 Gün boyunca Ücretsiz Deneyin. Mağaza Entegrasyonunuzu Hemen Tamamlayın Sipariş ve Ürünlerinizi anında yönetmeye başlayın.

Ücretsiz Dene