YENİPazaryerlerinizi ve E-Ticaret Sitenizi Tek Noktadan Yönetin! Hemen İncele
E-TicaretOpencart

Opencart’ın En Etkili Avantajları

2 Mins read

OpenCart, herkesin müşterilerin ürün satın almasını sağlayan bir web sitesi oluşturmasına izin veren ücretsiz, açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur. Bu, odağınız başarıyla yürütmeye devam ederken işinizi hemen ölçeklendirmenize olanak tanır. Mağazanızı ücretsiz olarak başlatabilirsiniz ve tüm güncellemeler ve indirmeler de ücretsizdir.

Ayrıca, size başarılı bir deneyim için ihtiyacınız olan özel ticari desteği sağlamaya adanmış bir topluluğa erişim hakkınız da vardır. WordPress’in yapılarını ve bir platform olarak nasıl çalıştığını biliyorsanız, hızlı bir öğrenme eğrisiyle OpenCart‘ı çok iyi tanıyabilirsiniz.

Her ürün veya hizmet, dikkate alınması gereken bazı avantajlar ve dezavantajlar sunar. İşte OpenCart‘a daha yakından bakarsanız düşünmeniz gereken kilit noktalar.

OpenCart’ın Avantajlarını Listeleyelim;

Uluslararası bir e-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz.

OpenCart, mağazanıza birden fazla dil eklemeyi kolaylaştırır. Bu hizmetle, farklı dillerde ürün adlarını ve hizmet özelliklerini not etmenizi sağlayan derin özelleştirme seçenekleriniz vardır. İşletmeniz ne kadar küçük olursa olsun, bu benzersiz avantaj, çok az çabayla e-ticaret için uluslararası bir güç olmanızı sağlar.

Raporlar ve Meteryaller ile eksiksiz bir detay sunar.

OpenCart, kapsamlı raporlar ve metriklerle işletmenizin ne kadar sağlıklı olduğunu bilmenizi kolaylaştırır. Raporları işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz. Hatta gerekli olduğunu düşündüğünüz düzenlemeleri yapmak için sitenizin topladığı verilere filtre uygulayabilirsiniz. Her şey, bir bakışta mağazanız hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgileri veren, anlaşılması kolay, iyi tasarlanmış bir gösterge paneli ile ele alınır.

Mağazanızı yönetmeyi kolaylaştırır.

OpenCart yeni mağazanızı kendi başınıza çalıştırmanızı kolaylaştırır. Piyasada kullanılabilecek 13.000’den fazla modül ve tema sayesinde yeni özellikler eklemek yeterince kolaydır. Neredeyse her hizmet, sektör ve endüstri bu platformda temsil edilir ve işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için gereken entegrasyonu kullanmanızı sağlar. Hatta ihtiyacınız olan satışları almak için sosyal medyayı, n11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com, ideasoft.com, amazon.com, akakce.com, trendyol.com bunadeger.com veya diğer opencart mağazanıza entegre edebilirsiniz. Ticaretpanelim olarak Opencart Api Entegrasyon işlemlerinizi kolaylıkla başlayabilmeniz için Opencart api entegrasyonu eklentisini inşaa ettik.

Her Ödeme Plartformuna Uygun.

OpenCart, neredeyse tüm ödeme sistemleri ile uyumludur. PayPal sitede liderlik etmesine rağmen, bu platform aracılığıyla Sage Pay, E-Way, Amazon Payments, WorldPay, PayTr, İyzico, Banka Sanal Posları ve daha fazlasını kabul edebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz Kargo/Nakliye yöntemini kullanabilirsiniz.

OpenCart, bugün tüm büyük e-ticaret sitelerinde bulunan en yaygın gönderim yöntemlerini entegre eder. USPS, Australia Post veya Royal Mail gibi ulusal posta sisteminizi kullanabilirsiniz. Ayrıca FedEx, Aras, Jetizz, Mng, Sürat, PTTKargo,Yurtiçi, UPS ve diğerlerini de destekler. Bu şekilde, müşterilerinizin mevcut işlemlerinizle uyumlu bir şekilde satın alma işlemlerini zamanında almalarını sağlayabilirsiniz.

OpenCart için eklentilerin çoğu da ücretsizdir.

OpenCart’ın maliyet öğesini reddedemezsiniz. Ücretsiz çok çekici bir kelimedir. Eklentiler ve eklentiler için pazara girdiğinizde, ücretsiz olan birkaç çözüm olduğunu göreceksiniz. Sitenizi, herhangi bir ödeme yapmadan farklı ödeme ağ geçitleri ile çalışır hale getirmek mümkündür. Diğer birçok platformda, aynı hizmet için bir ödeme yapmanız istenir.

E-Ticaret Entegrasyonu
Related posts
E-TicaretPazaryeri

İnfluencer Marketing'i Markanız İçin Kullanmanın Artıları ve Eksileri

Influencer pazarlama iş, ürün veya hizmet için ücretsiz pazarlama getirmek için mükemmel bir yoldur. Avantajlar açıktır: isminiz milyonlarca insanın önünde, işletmenize veya web sitenize bir bağlantı ile olacaktır. Ancak bu yeni ve büyüyen fenomenin bazı olumsuz yönleri de var.
E-TicaretPazaryeri

KDV’de İndirim

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı gönderimde “Bayram öncesinde başta esnafımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza müjdemiz var” sözleriyle KDV ve iş yeri stopajında indirime gidildiğini duyurdu. Hazine ve…
E-Ticaret

Google Alışveriş Reklamlarını Kaldırıyor

Rekabet Kurulu ile yapılan görüşmelerin ardından Google bu reklamları kaldırma kararı aldı.
TicaretPanelim'i Hemen Denemeye Başla

14 Gün boyunca Ücretsiz Deneyin. Mağaza Entegrasyonunuzu Hemen Tamamlayın Sipariş ve Ürünlerinizi anında yönetmeye başlayın.

Ücretsiz Dene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
E-TicaretOpencart

2020'de En İyi 8 OpenCart Eklentisi