YENİPazaryerlerinizi ve E-Ticaret Sitenizi Tek Noktadan Yönetin! Hemen İncele
PazaryeriTrendyol

Trendyol’da Mağaza Açma

1 Mins read

Trendyol 2010 yılında kurulmuş bir E-Ticaret sitesidir. Trendyol Grup, Türkiye’de moda E-ticaret sektöründeki lider alışveriş sitelerindendir. Trendyol Grup şirketinde, markaları arasında Trendyol.com, Modagram.com ve Milla by Trendyol bulunmaktadır. Dünyaca tanınan çeşitli giyim markalarının ürünlerinin satışını yapmaya devam etmektedir. Kuruluşunun 6 ay sonrasında Tiger Global‘den destek almıştır.

Trendyol Facebook Mağazası bulunan e-ticaret plartformudur.

2018 yılında Alibaba Group Türkiye’nin bugüne kadar ki en büyük yatırımını yaparak şirketin stratejik ortağı ve yatırımcısı olmuştur.

Alibaba Group firması Trendyol'a ortak oldu.

Satıcıların satmasına olanak sağlayan Trendyol mağaza işlemlerininizi yapabilmeniz için satıcıklara olanak sağlamaktadır.

Trendyol mağaza açmak

Trendyol.com’da mağaza açma süreci aşağıdaki gibidir ;

  • Mağaza açma talebinizi Trendyola iletmelisiniz. (https://partner.trendyol.com/onboarding/satici-formu)
  • Trendyol yetkilisi başvurunuzu değerlendirmeye aşamasına alıyor. Başvurunuz kabul edilmediyse, kabul edilmeme sebebiyle ilgili yetkililer sizi mail yada telefon ile bilgilendiriyor.

Trendyol mağaza açmak için gerekli evraklar

  1. Sözleşmeniz ve firmanıza/size ait bilgilendirme formu: Kategori yetkiliniz ile görüşerek, sözleşmeniz ve bilgi formunuzu eksiksiz bir şekilde hazırlayıp teslimini gerçekleştirmelisiniz. Her sayfasında imza ve kaşe olma zorunluluğu vardır.
  2. Faaliyet belgesi
  3. Vergi Levhası
  4. İmza Sirküleri
  5. Ticaret Sicili Gazetesi

Trendyol gerekli evrakları panelinizden yüklemeniz gerekmektedir. Arkasından Trendyol yönetim panelinde yer alan adrese evraklarınızı kargolamanız gerekmektedir.

E-Ticaret Entegrasyonu
Related posts
E-TicaretPazaryeri

İnfluencer Marketing'i Markanız İçin Kullanmanın Artıları ve Eksileri

Influencer pazarlama iş, ürün veya hizmet için ücretsiz pazarlama getirmek için mükemmel bir yoldur. Avantajlar açıktır: isminiz milyonlarca insanın önünde, işletmenize veya web sitenize bir bağlantı ile olacaktır. Ancak bu yeni ve büyüyen fenomenin bazı olumsuz yönleri de var.
E-TicaretPazaryeri

KDV’de İndirim

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı gönderimde “Bayram öncesinde başta esnafımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza müjdemiz var” sözleriyle KDV ve iş yeri stopajında indirime gidildiğini duyurdu. Hazine ve…
BunadegerPazaryeri

Bunadeger.com 2020 Bilgilendirme

Bunadeger.com ORAYTECH İNTERNET BİLİŞİM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. firmasına ait bir pazaryeridir. 2004 yılında web sitesi aktif olarak kurulmuş ve Türkiye’deki satıcılar ve alıcıları bir araya getiren plartformdur.
TicaretPanelim'i Hemen Denemeye Başla

14 Gün boyunca Ücretsiz Deneyin. Mağaza Entegrasyonunuzu Hemen Tamamlayın Sipariş ve Ürünlerinizi anında yönetmeye başlayın.

Ücretsiz Dene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir